הבית

לעיצוב ומיתוג

- מאז 2003 -
פתרונות עיצוב כוללים לחברות טכנולוגיה וארגונים גדולים
arrow down

על הסטודיו

היי, סטודיו בהיר – נעים להכיר!

סטודיו בהיר הוא צוות של 8 מעצבות רב תחומיות, סקרניות, החולקות מזה למעלה מ-15 שנה את התשוקה ליצירה של חוויות דיגיטליות, תוך מתן דגש על השגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו.

סטודיו בהיר מתמחה בקשת של פתרונות עיצוב דיגיטליים; החל מאתרי אינטרנט, אפליקציות, דפי נחיתה ובאנרים, דרך חומרי הדפוס וכלה בפתרונות עיצוב ומיתוג ייחודיים המותאמים לצרכי הלקוח השונים והמשתנים.

מתוך ההבנה כי מיתוג ועיצוב הינם תחומים אינטנסיביים, דינמיים וכאלה המציבים סטנדרטים גבוהים למבקשים לעסוק ולהצליח בהם, אנו בסטודיו בהיר עושות לילות כימים בכדי ללמוד, להתחדש ולהמציא את עצמנו בכל פעם שלקוח מתדפק על דלתנו.

בפסטורליה של עמק יזרעאל הקסום והאווירה הייחודית של קיבוץ גזית – סביבה אידיאלית למבקשים השראה יצירתית – אנו עוסקות באהבה, במסירות ובנאמנות ביצירת המוצרים האיכותיים ביותר בעבור עשרות לקוחותינו.

אנו בסטודיו בהיר מאמינות כי תקשורת ישירה ופתוחה אל מול הלקוח, הקשבה לרצונותיו וצרכיו המשתנים, כמו גם פיתוח דינמיקה של שיתוף פעולה הם המרכיבים למתכון להצלחה ולהגעה לתוצרים המוצלחים  ביותר.

אז למה לעבוד איתנו?

כי אנחנו טובות במה שאנו עושות! כן, כן, בלי להתיפייף ובלי להתנצל. יעידו על כך שלל לקוחותינו הותיקים והמרוצים וכן תיק העבודות הרחב שלנו, שרק הולך וגדל ככל שהזמן חולף. אבל בעצם, למה שנחפור לכם? כנסו לתיק העבודות שלנו ותראו בעצמכם!

מקצועיות – סטודיו בהיר גאה ביכולותיו המקצועיות המכוונות לסטנדרט הגבוה ביותר. "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" – כך נאמר – ועל כן גם אנחנו מקפידים על כל פרט ופרט בתהליך בניית המיתוג והעיצוב של לקוחותינו. בסטודיו בהיר לא אוהבים את המושג "להתפשר" ועל כן אנו מספקים רק מוצרים דיגיטליים ברמה הגבוהה ביותר.

עדכניות – בעולם של טכנולוגיות מתחדשות בקצב הולך וגובר, להיות עם היד על הדופק זהו שם המשחק! במסגרת חבילת השירותים של סטודיו בהיר מגולמת ההבטחה לעמידה מלאה בקצב ההתפתחויות בתחום העיצוב והמיתוג, כך שלמעשה לקוחותינו זוכים למגוון פתרונות המותאמים לכל שינוי המתרחש בשוק ובסופו של דבר נשארים עדכניים.  

מסירות – עיצוב ומיתוג עושים באהבה, או לא עושים בכלל! את היחס האישי, השאיפה למצוינות והרצון הכנה שלנו שכל לקוח שלנו יהיה מרוצה תוכלו לזהות כבר מהרגע הראשון. אנו מאמינות כי הצלחת כל פרויקט תלויה קודם כל באנשי המקצוע ונכונותם לספק את התוצאות הטובות ביותר. סטודיו בהיר מחויב באופן טבעי להשקיע את כל כולו בהגשמת מטרות לקוחותיו והדבר ניכר בכל עבודה שביצענו עד היום.

מהירות - במציאות עסקית המתקדמת בצעדי ענק, צריך רגליים ארוכות! סטודיו בהיר יוצא תמיד מתוך הנחה כי את מוצריו היה עליו לספק כבר אתמול. אז אם אתם צריכים סטודיו לעיצוב ומיתוג שיעמוד בקצב האינטנסיבי של העולם הדיגיטלי של ימינו – הגעתם למקום הנכון!

זהו, אלה אנחנו - סטודיו בהיר! ואם עיצוב ומיתוג איכותיים זה מה שאתם צריכים, אז נשמח להכיר!  

 

limud
לימוד וסקר שוק
ifyun
איפיון והגדרת היקף העבודה
concept
בניית קונספט גראפי
itzuv
עיצוב כלים שיווקיים
ashaka
השקה
body_right_element
עבודות נוספות icon plus

לקוחות נוספים

body_left_element
happy_left_quote

Successful businesses starts with Clear Branding

happy_right_quote happy_bg
icon plus